Värsked tööpakkumised

DELI töötaja (kiirtoitlustus)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 38981

Tööpakkumise number

38981

Töö kirjeldus

Pakume tööd Iirimaal töötajale supermarketis asuvas DELI letis. Töökohustusteks on lihtsate salatite ja võileibade valmistamine etteantud retseptuuri ja tehnoloogia alusel ning klienditeenindus.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame inglise keele oskust heal suhtlemistasandil, valmisolekut asuda tööle Iirimaale, tahet töötada klienditeenindajana

Ettevõte pakub

Pakume tööd välisriigis, korralikku töötasu.

Lisainfo

Mingisuguse ettekujutuse pakutavast töökohast saate Stockmanis asuvast Deli kiirtoiduletist, kuid see pole täiesti sarnane Iirimaal olevaga

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. aprill 2005
Kuulutus sisestati:
31. detsember 2004