Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #43019

Deli töötaja kiirtoidu restorani ( Iirimaa )

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Sõbraliku ja kiire teeninduse pakkumine
  • Soojade ja külmade toitude valmistamine
  • Tee ja kohvi valmistamine ja serveerimine
  • Arvete koostamine ja nende eest vastutamine

Ootused kandidaadile

  • Oskad inglise keelt väga heal tasemel
  • Oled viisakas ja hea suhtleja
  • Oled kohusetundlik ja korrektne
  • Omad eelnevat töökogemust

Ettevõte pakub

  • Lepingut 1a. (min)
  • Tunnitasu 7 Eur (peale 2 kuud teenistus tõuseb 7.50 Eur)
  • Töötunde nädalas 37,5
  • Müüginormi täitmisel võimalus teenida boonust
  • Elamist
  • Tööd välisriigis

Lisainfo

Vajalik on tervisekaitse nõuetest kinnipidamine. Töö on vahetustega ja graafiku alusel, 5-6 päeva nädalas.Kandideerimiseks ootame Sinu inglise keelset cv-d, hea kui lisaksid ka foto

Tööpakkumise number
#43019