Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #638751

Deklarant

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Deklaratrioonide koostamine (IM, EX1, T1)
Vaba-ja tollilaos olevate kaupade üle arvestuse pidamine, lao korrashoid
Andmete sisestamine/töölemine tolliarvestuse programmis
Suhtlemine EMTA-ga, aruandlus

Ootused kandidaadile

* eelnev töökogemus logistika valdkonnas vähemalt 2 aastat,
* inglise B1-B2, vene C1-C2, eesti keel B1-B2,
* analüüsi- ja planeerimisoskus,
* kohusetunne, vastutus- ja otsustusvõime,
* hea suhtlemisoskus.

Ettevõte pakub

- vastutusrikast ja iseseisvat tööd;
- õppimis- ja arenguvõimalusi;
- ausat, turvalist ning pikaajalist töösuhet stabiilses ettevõttes;
- noorusliku ja toetavat kollektiivi.

Lisainfo

asukoht: Maardu

Tööpakkumise number
#638751

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1200 €/kuus
Kuulutus aegub:
5. märts 2020
Kuulutus sisestati:
5. veebruar 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Deklarant