Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178773

Degusteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesandeks on degusteerimiste korraldamine ja AS Salvest toodete tutvustamine Tallinnas ja Harjumaal, ca´ 10 degusteerimist kuus kestvusega kuni 2 tundi.

Ootused kandidaadile

- kasuks tuleb eelnev töökogemus
- B-kat. juhilubade olemasolu
- eesti keele oskus kõrgtasemel, vene keele oskus kesktasemel
- kohusetundlikkus, isesesvus.

Ettevõte pakub

- töövahendid;
- tunnitasu 100.- kr tund.

Lisainfo

Vajalik tervisetõendi olemasolu ja läbitud hügieenikoolitus.

Tööpakkumise number
#178773