Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #150736

Degusteerija

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd tooteesitlejatele / degusteerijatele suuremates kauplustes üle Eesti. Töö on huvitav ja vaheldusrikas. Tööaega ja -kohta saab vastavalt graafikule ise valida. Oodatud on kõik elurõõmsad inimesed alates 18. eluaastast!

Ootused kandidaadile

Eeldused:

  • hea suhtlemisoskus
  • aktiivsus
  • puhtus ja korrektsus
  • positiivne ellusuhtumine

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd
  • erinevaid müügi- ja tootekoolitusi
  • head seltskonda
  • head palka hea töö eest

Tööpakkumise number
#150736

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: 40 - 55 €/tunnis
Kuulutus aegub:
19. mai 2008
Kuulutus sisestati:
6. mai 2008
Lisainfo palga kohta:
eriprojektide puhul erikokkulepped

Balti Müügiedendusagentuur on erinevaid turundusteenuseid pakkuv ettevõte. Meie peamiseks tegevusalaks on tooteesitluste korraldamine kauplustes. Tänasel päeval pakume tööd rohkem kui 100 lepingulisele töötajale üle Eesti.

Vaata rohkem