Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #378700

Decora Viimsi kaupluse klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ehitus- ja sisustuskaupade kaupluses igapäevane klientide teenindamine, kaupade vastuvõtmine, ladustamine ja väljastamine ning kassaoperatsioonide teostamine.

Ootused kandidaadile

Edukal kandidaadil on:
* kohuse- ja vastutustunne tööülesannete täitmisel;
* tahe ja oskus suhelda;
* viisakas käitumine;
* vene keele oskus suhtlustasandil.

Kasuks tuleb eelnev töökogemus ehitusmaterjalide valdkonnas.

Ettevõte pakub

* töökohta edukas Eesti ettevõttes;
* stabiilset töösuhet ja head töökeskkonda;
* VÄGA HEAD TÖÖTASU;
* toetavat meeskonda.

Lisainfo

Palume saata CV-ga koos palgasoov ja võimalik tööleasumise kuupäev.

Tööpakkumise number
#378700

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
29. mai 2015
Kuulutus sisestati:
30. aprill 2015

AS Decora on 21 aastat tegutsenud Eesti kapitalil rajatud ehitus- ja sisustuskaupade müüja. Kauplused asuvad Tartus, Pärnus, Võrus, Viljandis, Jõgeval ja Põltsamaal.
Ees ootab uus väljakutse Põhja-Eestis.
Suvel avame kaupluse Viimsis!

Kui mõte uue kaupluse loomisel osalemisest ja seal töötamisest paneb silma särama, siis see pakkumine on just Sulle!

Vaata rohkem