AvalehtTööpakkumisedTööpakkumised firma järgi
 

Danske Bank A/S Eesti filiaal

| |
Danske Bank A/S Eesti filiaal
Linn: Tallinn
Aadress: Narva mnt 11
Telefon: 6752172 Triin
Firma koduleht: http://www.danskebank.ee
30 107
Danske Bank A/S Eesti filiaal
Linn: Tallinn
Aadress: Narva mnt 11
Telefon: 6752172 Triin
Firma koduleht:  http://www.danskebank.ee
Aktiveeri teavitus Väljas Lülita teavitus sisse ja anname Sulle märku, kui antud ettevõte on avaldanud uusi tööpakkumisi. Teavituskiri väljub kord nädalas.
Aktiveeri teavitus Väljas Lülita teavitus sisse ja anname Sulle märku, kui antud ettevõte on avaldanud uusi tööpakkumisi. Teavituskiri väljub kord nädalas.
Tööpakkuja tutvustus:

Kuulume ühte Põhjamaade suurimasse panganduskontserni Danske Bank Group, mis teenindab enam kui 5 miljonit eraisikust klienti ning omab arvestatavat turuosa ettevõtete, institutsioonide ja avaliku sektori teenindamises. Lisaks Taanile ja Eestile on Danske Bank Groupil äriüksused Rootsis, Norras, Soomes, Suurbritannias ja Põhja-Iirimaal, Iiri Vabariigis, Lätis, Leedus, Venemaal, Poolas, Saksamaal ja Luksemburgis. Tahame olla usaldusväärseim finantspartner ja pakkuda oma klientidele asjatundlikku nõu ning luua neile parimad võimalikud tingimused õigete finantsotsuste tegemiseks. Kliendisuhetes väärtustame kõrgelt väga head teenindust. Selle tõestuseks oleme mitmel aastal järjest tunnustatud parima teenindusega finantsasutuseks Eestis. Danske Bank on töötajast hooliv tööandja. Töötamise teevad meeldivaks partnerlust toetav kultuur, positiivsus, initsiatiivikus, ning õppimist ja enesetäiendamist soodustav töökeskkond. Meil on kõrgelt hinnatud ausus, eetilisus ja usaldusväärsus ning pühendumine oma tööle. Oleme veendunud, et haritud ning enda arengusse panustavad töötajad on parimaks partneriks meie klientidele. Väärtustame oma töötajaid läbi traditsioonide – tunnustame parimaid tegijaid ja naudime koostegutsemist! Töökeskkond ja –tervishoid on lahutamatu osa meie organisatsioonikultuurist, toetades positiivset õhkkonda, kus töötajatel on võimalik säilitada hea füüsiline, vaimne ja emotsionaalne tervis. Paar küsimust praktikutele: Kerly Veeremets ja Sander Kondratjev (Danske Banki tellerid). Mis teile Danske Bankis meeldib? Siin on toredad ja toetavad kolleegid ning positiivne õhkkond, mis tekitab igal hommikul soovi hea tujuga tööle tulla. Danske on arengule suunatud ja uuendusmeelne ettevõte, kus on head väljavaated ka edasiseks karjääriks. Mis on põhimõte, mille järgi oma igapäevatööd teete? Soovime anda iga päev oma panuse, et meie kliendid saaksid Danske Bankist asjatundlikku nõu ja meeldiva teeninduskogemuse. Meie töös on oluline positiivne ja avatud hoiak – see on igapäevase suhtluse aluseks ja aitab kaasa ka lahenduste leidmisel. Jätkusuutliku Ettevõtluse IndeksDanske Bank A/S Eesti filiaal tööpakkumised

Sellel firmal ei ole hetkel ühtegi aktiivset tööpakkumist.
Värsked tööpakkumised Sinu soovitud valdkonnas leiad aga siit