Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #669480
Kaugtöö võimalus

DANISH SPEAKING CUSTOMER SUPPORT SPECIALIST

Jüri / Aruküla, Harjumaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Asukoht: Jüri / Aruküla, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: 1600 - 1900 €/kuus
Kuulutus sisestati: 24. september 2020
Kuulutus aegub:24. oktoober 2020

Töö kirjeldus

- Helping our customers via mail and phone by providinginformation about our products and services

- Handling web orders and organizing deliveries

- Identify the problem or matter of the complaint and suggestpotential solutions

- Basic webshop administration

Ootused kandidaadile

- Excellent written skills in Danish and English

- Service minded and positive attitude

Ettevõte pakub

- Working time is from Monday to Friday during office hours

- Motivating salary system with starting base 1600 gross EUR

- Flexibility and Independence

- Possibility to work remotely

Tööpakkumise number
#669480

Jüri / Aruküla, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
24. september 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem