https://www.cvkeskus.ee/44565

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

CV Keskus Grupi juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 44565

Tööpakkumise number

44565

Töö kirjeldus

Tegevdirektori ülesanneteks on ettevõtte igapäevane juhtimine, püstitatud eesmärkide elluviimine ja täitmine, turuosa hoidmine ja kasvatamine, tütarfirmade tegevuse koordineerimine.


Nõudmised kandidaadile

Juht peab olema juht selle klassikalises tähenduses. See tähendab, et tegemist on tulemuslike juhtimiskogemusega inimesega, kes suudab ja tahab seda tööd teha. Tähtis on, et ta oskab püstitada eesmärke, jälgida ja nõuda nende täitmist, olla inimsuhetes ja organisatsiooni juhtimises tõeline proff.


Ettevõte pakub

Kui oled just see, keda otsime, siis kitsid me ei ole! Juhiväärilised hüvitised garanteeritud.Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
28. mai 2005
Kuulutus sisestati:
28. aprill 2005

FIRMA NIMI PEIDETUD

CV Keskus Gruppi kuulub 4 ettevõtet - inimressurside ettevõte e-finance OÜ, personalivahendusettevõte CV Keskus OÜ, www.osta.ee haldusfirma Consolidated Auction AS ja kinnisvaraportaali www.kv.ee haldav Diginet OÜ. Grupi välisettevõtted asuvad Lätis, Leedus ja Tsehhis, filiaalid on avatud ka Hollandis, Poolas, Ungaris ja Slovakkias.
Viimased aastad on meie jaoks olnud kiire arengu ja kasvu ajad. Seoses sellega vajamegi oma gruppi head ja professionaalset tegevdirektorit, kelle ülesanneteks on ülaltoodud firmade igapäevane juhtimine tipptasandil.