Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #147031

CutCenter tootmisjuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonnaga liituma TOOTMISJUHTI, kelle jaoks on oluline tootlikkuse tõstmine, tootmisprotsesside korrastatus, korrektsed suhted töötajatega ja kliendivajaduste mõistmine.

Meie nägemuses on tootmisjuhi põhilisteks tööülesanneteks
- paarikümne töötajaga lehtmetalli müügi ja -rullide tükeldamise so lehestamise ja ribastamise teenust pakkuva tootmisüksuse efektiivne juhtimine
- toodangu tarnekindluse, tootlikkuse tagamise, kvaliteedi ning personali- ja protsesside arendamise eest vastutamine
- materjali täpne arvestus ning tootmisgraafikute planeerimine
- tootlikkuse tõstmise programmis “ 20 võtit” aktiivne osalemine

Tootmisjuhi lähimateks kaastöötajateks on planeerijad, müügijuht ja ärisuunajuht.

Ootused kandidaadile

Pakutav töökoht on Sulle sobiv kui Sul on
- praktiline meel koos tehnilise haridusega
- inimeste juhtimise oskus ja koostöövõime
- soov õpetada
- julgus teha otsuseid
- väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas ning vene keele oskus heal tasemel kõnes ja inglise keele oskus kesktasemel, et saada aru tööpinkide manuaalidest, suuta tellida tööriistu ning suhelda vajadusel uute tööpinkide tootjatega.
- Excel ei ole sulle müsteerium, vaid mõnus abivahend igapäevatöö korraldamisel ning tootmise analüüside tegemisel, lisaks mõistad kasutada ka MS Word ja Outlooki võimalusi

Lisaväärtuseks meile on Sinu märkimisväärne töökogemus juhina tootmisettevõttes ning arusaam kvaliteedijuhtimise süsteemide olemusest.

Ettevõte pakub

Meie lubame, et oleme sinu kindel partner,
kes oskab vääriliselt hinnata sinu tööpanust,
kes varustab sind kaasaegsete töövahenditega ja töökeskkonnaga,
kes pakub sulle võimalust oma tegevusega otseselt mõjutada ettevõtte käekäiku

Lisainfo

Info telefonil 6 349 257, 5101373, kodulehekülg www.favor.ee

Tööpakkumise number
#147031

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
7. aprill 2008

on 1990.a. asutatud õhukese lehtmetalli töötlemisega tegelev ettevõte, kus töötab üle 180 inimese. Ettevõttes on 4 ärisuunda. CutCenter ärisuund pakub lehtmetalli rullide tükeldamisteenuseid ja tegeleb ka lehtmetalli müügiga. Metaformi ärisuund pakub erinevaid lehetöötlemis- ja koostamisteenuseid: stantsimine, painutus, giljotineerimine, keevitus, koostamine. Profiline on ärisuund, mis valmistab rullvaltsimise tehnoloogia abil erinevaid ehitusprofiile: valikus on kergroovid, siseehituse terasprofiilide süsteemid ja metallist ripplaesüsteemid. Laekeskus on äriklientidele suunatud professionaalne ripplagede müügikeskus. Meie tootmine asub kaasaegsetes tootmishoonetes. Poole oma toodangust ekspordime oma ala juhtivatele ettevõtetele Rootsis, Ungaris, Saksamaal, Soomes, Hollandis, Lätis.
Meil on keskkonnajuhtimissüsteemi EVS-EN ISO 14001:2005 sertifikaat, EVS-EN ISO 9001:2001 kvaliteedijuhtimissüsteemi sertifikaat, kvaliteedijuhtimissüsteemi EVS-EN 729-2 sertifikaat, sertifikaat tootestandardile DIN 6700-2 klass C2 ja Eesti vastavustunnistus Profiline terasprofiilidele.
Kodulehekülg www.favor.ee

Vaata rohkem