https://www.cvkeskus.ee/545485

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Customer service administrator (finnish speaking)

CV MARKET´S CLIENT

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 545485

Tööpakkumise number

545485

CV Market´s client CUSTOMER SERVICE ADMINISTRATOR (FINNISH SPEAKING)

Job Description

You will provide exceptional service to our customers, leaving them with a positive feeling either over the phone or emails. Our customer service team is located in Tallinn office of AGA Business Service Center, working time is during business hours.


Requirements

We are looking for candidates from all walks of life to expand our team. Your language skills are the key – very good command of Finnish and English is a must. It is your advantage if you have similar experience from your previous employments.


Company offers

We are offering you the opportunity for professional development in an international environment. It is an interesting job in a stable company promoting innovative and modern technologies. All necessary trainings are provided on site. You will work in a modern working environment with a good location in Tallinn, Estonia.


Location:
Tallinn, Harjumaa
Job type:
full-time, employee or contract worker
Expiration date:
9. august 2018
Published:
10. juuli 2018

CV MARKET´S CLIENT

Manpower on 1948. aastal USA-s asutatud rahvusvaheline innovatiivseid personalilahendusi pakkuv ettevõte, mis tegutseb 80 riigis ja on enam kui 3,100 kontoriga juhtiv oma ala ettevõte maailmas. Läbi Manpoweri´i leiab tööd üle 3,4 miljoni inimese aastas. Manpower’i pakutavad teenused hõlmavad kogu personalivaldkonda töötajate hindamisest, värbamisest ja rentimisest kuni outsourcing`u ja konsultatsioonideni ning Manpower'i teenuseid kasutab 90% Fortune 500 firmadest.

Manpower’i globaalne võrgustik annab meile võimaluse teenindada oma kliente kõikjal maailmas, ilma et klient peaks selleks ise sobivaid kontakte otsima. Manpower’i tihe koostöö Baltimaades on garantiiks, et suudame oma kliente teenindada ühtviisi kvaliteetselt kõigis kolmes riigis. Oleme oma äritegvuses vastutustundlikud ning keskendudes nii sellele, mida me teeme kui ka sellele, kuidas me seda teeme, on Manpower saanud mitmeid auhindu ning tunnustusi. Eestis oleme saavutanud Jätkusuutliku ettevõtluse indeksis kuldtaseme.
Jätkusuutliku Ettevõtluse Indeks 2017

World´s Most Ethical Companies 2017