Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69359

CRM konsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

eeluuringute läbiviimine
tarkvara juurutamine
kasutajate koolitamine
tarkvara konsultatsioonid
kasutajajuhendite koostamine

Nõudmised kandidaadile

kliendihaldustarkvara alane kogemus
teadmised kliendihaldusest - ideoloogia ja põhimõtted
arusaamine äriprotsessidest
enesemotivatsiooni oskus
eesmärgipärasus ja järjekindlus
hea eesti ja inglise keele oskus

Ettevõte pakub

kiirelt arenevat keskkonda
meeldivaid töökaaslasi
stabiilset töökeskkonda
ülemust, kes peab lugu töötajatest ja arvab, et töö peab olema “Fun”

Lisainfo

kasuks tuleb:
eelnev MS CRM või mõne muu CRM alane töökogemus
teadmised MS SQL andmebaasidest
Crystal Reportsi tundmine
teadmised äriprotsessidest
kõrgharidus
vene keele oskus suhtlustasandil
ajaplaneerimise oskus
oma auto olemasolu

Tööpakkumise number
#69359

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. juuni 2006
Kuulutus sisestati:
12. juuni 2006

Crystal Solutions on loodud 2004. aastal eesmärgiga pakkuda oma klientidele parimaid lahendusi majandustarkvara, CRM’i ja IT-infrastruktuuri osas.

Meie meeskond koosneb spetsialistidest, kes on juurutanud süsteeme nii suurtes kui väiksemates ettevõtetes.

Pakume oma klientidele majandustarkvara Scala juurutust ja hilisemat kasutajatuge. Tegeleme aktiivselt kliendihalduslahenduste juurutamisega ja sellekohaste konsultatsioonide andmisega. IT-infrastruktuuri osas katame kõikvõimalikud ettevõtte vajadused riistvara hangete ja hoolduse osas.

Seoses töömahtude kasvu ning uute projektide lisandumisega otsime aktiivseid ja teotahtelisi meeskonnaliikmeid.

Vaata rohkem