AvalehtTööpakkumisedTööpakkumised firma järgi
 

Creative Mobile OÜ

Pärnu mnt 139A, 11317, Tallinn
http://www.creative-mobile.com/careers

Tööpakkuja tutvustus

Creative Mobile on Tallinnas asuv mänguarendaja ja -kirjastaja. Aastal 2010 asutatud ettevõte on kiirelt kasvanud tõsiseltvõetavaks mänguarendajaks, püsides järjekindlalt Android ja iOS mänguedetabelite tipus. Ettevõtte nimekaimad mängud on Drag Racing seeriast, millega ettevõte lõi uue mobiilimängude tüübi ning mis on tänaseks kasvanud üheks enim alla laetud frantsiisiks üle 250 miljoni alla laadimisega.

Ettevõtte visiooniks on luua originaalseid kaasakiskuvaid mänge, mille intensiivsed sessioonid on kombineeritud pikaajaliste eesmärkide ja rikkaliku sotsiaalse kogemusega. Fookus tasuta alla laadimisega multiplatvorm mängudele annab mängijatele võimaluse nautida mängimist mugavalt mis iganes seadmes.

Creative Mobile kirjastab teiste arendajate mänge. Uutmoodi mängukirjastamismudel sisaldab minimaalseid garantiisid, selgeid turundusplaane ja kolmanda osapoole mängude kohtlemist samaväärsena majasisestega. Iseseisva stuudio juhtimise ja parima mängukiirendi töös osalemise kaudu on ettevõttel väga hea ülevaade mida arendajad kirjastajatelt ootavad ning millised ohud ja võimalused mobiilimängude turul valitsevad.

Creative Mobile täiendab oma meeskonda pidevalt uute spetsialistidega. Kuna ettevõttes ei ole riskikapitali, pole meeskonnal survet kiiresti kasvada ning väljast määratud eesmärke täita.

Ettevõttest

Vaatamised
17 616
Töötajate arv
80
Asukoht
Tallinn

Asukoht

Creative Mobile OÜ tööpakkumised

Sellel firmal ei ole hetkel ühtegi aktiivset tööpakkumist.
Värsked tööpakkumised Sinu soovitud valdkonnas leiad aga siit