Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #140943

Cost manager

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

COST MANAGER´i töö sisuks on konkreetse ehitusprojekti kulude arvestus, kulude muutuse planeerimine ja usaldusväärse kliendisuhte kindlustamine.
Tööülesanded on:

  • lepingu jälgimine ja tööde akteerimine
  • igakuine projekti kuluarvete koostamine
  • lisatööde kooskõlastamine
  • läbirääkimistel osalemine

Ootused kandidaadile

  • ehitusalane kõrgharidus
  • vähemalt 3-aastane eelnev töökogemus, sh lepingute jälgimine ja tööde akteerimine
  • väga suur täpsus sisus ja numbrites, põhjalikkus ja kannatlikus
  • väga hea inglise keel
  • läbirääkimiste pidamise oskus

Traditsioone ja usaldusväärsust koos kaasaegsete vahendite ja võimalustega.

Lisainfo

Kasuks tuleb FIDIC´u tundmine.

Tööpakkumise number
#140943

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
13. veebruar 2008

MPS (Management Personnel Services) on 1975. aastal asutatud inimressursi haldamise alal tegutsev rahvusvaheline kontsern, mis on Eestis esindatud 1997. aastast.

MPS Eesti kliendiks on SKANSKA EMV AS – www.skanska.ee

SKANSKA EMV AS on Skanska Oy tütarfirma, kelle tööpiirkond on Eesti.
Alates 2000. aastast Skanska kontserni kuuluv SKANSKA EMV on üks suuremaid Eesti ehitusettevõtteid. Firma 2006. aasta käive oli u 120 miljonit eurot ja siin töötab ligi 400 inimest.

Juhtiva majanduslehe Fortune andmetel on SKANSKA maailmas ehitusfirmade hulgas teisel kohal ja Nokia järel teisel kohal Põhjamaade börsiettevõtete hulgas.

SKANSKA EMV ootab oma meeskonda COST MANAGER´i.

Vaata rohkem