Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #311964

Copywriter

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks saab parfüümidele reklaamtekstide ja artiklite koostamine, aeg-ajalt tuleb tõlkida inglise keelest eesti keelde.Samuti saab sinu vastutusalaks materjalide täiendamine, muutmine ning erineva informatsiooni sisestamine andmebaasidesse.

Ootused kandidaadile

väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus!!!
arvuti kasutamise oskus
eesti ja inglise keele väga hea valdamine kõnes ja kirjas
korrektsus ja täpsus
vähemalt keskharidus
vastutusvõime
vene keele oskus

Pakume vaheldusrikkaid ning huvitavaid tööülesandeid; võimalust õppida e-õppe rakendamise võimalusi ja tehnikaid ning arendada oskusi tipptasemel e-õppe keskkondade loomisel; paindlikku tööaega; meeldivat töökeskkonda arenevas ettevõttes ja kaasaegseid töövahendeid.

Tööpakkumise number
#311964

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
21. juuni 2013

Aastast 2008 hakkasime tegelema internetikaubanduses. Praeguse hetkeseisuga soovime arendada parfüümid ja kosmeetika tegevusala - www.iludus.ee

Vaata rohkem

Copywriter