Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55363

Copywriter

CVKeskus.ee klient
Pole oluline
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamiseks töövaldkonnaks on reklaamiagentuuri klientidele erinevate turunduslahenduste ja -vahendite väljamõtlemine. Samuti slouganite, reklaamtekstide ja reklaami üldvisuaalide ideede genereerimine.

Ootused kandidaadile

Edukas kandidaat omab eelnevaid kokkupuuteid valdkonna ja tegevusalaga.

Ettevõte pakub

  • Võimalust töötada nooruslikus ja arenevas meeskonnas
  • Karjäärivõimalust reklaamiagentuuris
  • Mitmekülgse sisuga töö

Tööpakkumise number
#55363
Copywriter