Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57443

Controller

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Raamatupidamise töö koordineerimine
  • Projektide (olemasolevad ja potentsiaalsed) tasuvuskalkulatsioonide tegemine
  • Analüütilise arvestuse pidamine kuude lõikes (müügid, marginaalid)
  • Eelarvestamine, eelarvest kinnipidamise jälgimine
  • Suhtlemine finantsinstitutsioonidega

Ootused kandidaadile

  • Majandusalane kõrgharidus
  • Vähemalt 3-aastane töökogemus controlleri või finantsjuhina soovitavalt jaekaubanduse valdkonnas
  • Kiire, täpne, detailidesse süvenev, samas tahab ja oskab näha asju laiemalt
  • MS Exceli oskus soovitavalt kõrgtasemel
  • Hea stressi- ja pingetaluvus
  • Väga järjekindel eesmärkide saavutamisel

Ettevõte pakub

  • Töökohta kiiresti arenevas ja ambitsioonikas ettevõttes
  • Konkurentsivõimelist töötasu
  • Vahvat meeskonda

Lisainfo

Kandideerimiseks saada elulookirjeldus läbi CVKeskuse. Lisainfo tel 6135 800, Katrin Noormägi.

Tööpakkumise number
#57443
Controller