Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #222913

Controller

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ragn-Sells AS ootab oma meeskonda controllerit, kelle vastutusalasse kuulub:

  • äri ja selle tulemuste läbipaistvuse tagamine
  • eesmärkide püstitamiseks, planeerimiseks ja analüüsimiseks protsesside loomine nii, et iga otsustaja saab tegutseda seatud (üld)eesmärkidega kooskõlas
  • eesmärkide saavutamise koordineerimine
  • juhtimisarvestuse süsteemi arendamine
  • tulevikule orienteeritud aruandlus- ning analüüsisüsteemi loomine, mis katab kogu ettevõtet
  • juhtide varustamine igasuguse asjassepuutuva informatsiooniga
  • controlling’usüsteemi arendamine ja haldus

Ootused kandidaadile

  • töökogemust controlling’u, juhtimisarvestuse või ärianalüüsi valdkonnas
  • majandusalast kõrgharidust
  • head suhtlusoskust ja koostöö soovi
  • projektmeeskondade ja protsesside juhtimise oskust
  • head analüüsi, planeerimise ja loogilise mõtlemise võimet
  • kohusetundlikkust ja iseseisvust
  • majandusliku mõtlemise võimet ja lisandväärtusele orienteeritust
  • head inglise keele oskust
  • soovi teha rahvusvahelist koostööd

Kasuks tuleb isikliku sõiduauto kasutamise võimalus.

Ettevõte pakub

Tulemustele orienteeritud tööd
Põnevaid väljakutseid ja enesearengu võimalusi rahvusvahelises ettevõttes
Stabiilset töösuhet
Puhkust 35 kalendripäeva
Sportimisvõimalusi

Lisainfo

Töökoht asub Tallinnas . CV-le ja motivatsioonikirjale palume lisada palgasoov.

Tööpakkumise number
#222913

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. aprill 2011
Kuulutus sisestati:
22. märts 2011

Ragn-Sells on üks suuremaid jäätmekäitlusega tegelevatest ettevõtetest Skandinaavias, mille peakontor asub Stockholmis. Eestis on firma tegutsenud alates 1992.a. Ragn-Sells on kiiresti arenenud Eesti üheks suurimaks jäätmekäitlusfirmaks, kellel on üle-eestiline teenindusvõrk. Meie areng on stabiilne, kuid samas kiire tänu julgetele otsustele ja efektiivsele meeskonnatööle. Kui oled valmis uuteks väljakutseteks, siis ootame just Sind!

Vaata rohkem

Controller