Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #185176

Controller (lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendaja)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • finantspoliitikate, -protseduuride ja –tavade väljatöötamine, elluviimine ja kontroll ettevõtte allüksustes
  • finantsanalüüside teostamine
  • eelarve ja prognooside koostamine ning kontroll eelarve täitmise üle
  • juhtkonna nõustamine
  • aruandlus juhtkonnale ja emaettevõttele

Ootused kandidaadile

Sobival kandidaadil on:

* kõrgharidus raamatupidamise, finantsjuhtimise või ökonoomika alal
* vähemalt 2-aastane töökogemus
* SAF 6.0 või mõne muu raamatupidamistarkvara tundmine
* hea inglise keele oskus
* suhtlustasandil vene keele oskus
* hea arvutioskus (MS Office - Word, Excel, PowerPoint)
* IFRS tundmine
* B-kategooria autojuhiload
* Hea suhtlemis- ja meeskonnatöö oskus
* kõrge initsiatiiv ja tulemustele orienteeritus
* head analüütilised oskused

Kasuks tuleb
* töökogemus rahvusvahelises ettevõttes
* mõningane saksa keele oskus
* valmisolek paindlikuks tööajaks

* vastutusrikast, pingelist ja huvitavat tööd rahvusvahelises firmas
* koolitus- ja arendusvõimalusi
* kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid
* sõbralikku paljurahvuselist kollektiivi

Lisainfo

Soovitav tööleasumise aeg on novembris 2009.

Tööleping ontähtajaline - lapsehoolduspuhkusel viibiva töötaja naasemiseni.
Heade töötulemuste korral on võimalik hiljem sõlmida alaline tööleping.

Tööpakkumise number
#185176