Värsked tööpakkumised

CompuCash otsib klienditoe spetsialisti VIP9

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 587692

Tööpakkumise number

587692

Firma nimi peidetud CompuCash otsib klienditoe spetsialisti

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks saab olema arvutipõhise kassasüsteemi tark- ja riistvara installeerimine, uute funktsionaalsuste testimine ja juurutamine. Koolitad ja konsulteerid kasutajaid ning lahendad probleeme (kaughaldusega ja kliendi juures).

Nõudmised kandidaadile

Meie ootused Sulle:

  • väga hea eesti ja vene keele suhtlemisoskus (kasuks tuleb ka inglise keele oskus)
  • B-kategooria juhilubade olemasolu
  • erialase hariduse omandamine või kogemus sarnasel ametikohal
  • oskused riist- ja tarkvara hooldamisel
  • huvi IT-valdkonna vastu

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:

  • tööks vajalikku väljaõpet
  • tööauto kasutamise võimalust
  • lisaks põhitasule igakuist tulemustasu heade töötulemuste eest
  • ühtehoidvat meeskonda ja lõbusaid ühisüritusi
  • kaasaegset töökeskkonda Tallinnas, Tehnopoli Teaduspargis
  • võimalust areneda edasi tippkonsultandiks, projektijuhiks või tarkvaraarendajaks
  • võimalust lõpetada samaaegselt õpinguid ja töötada osalise tööajaga

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. aprill 2019
Kuulutus sisestati:
27. märts 2019