CV Keskus on edukas ettevõte, mille eesmärgiks on olla parim tööportaal Baltikumis.  Oleme orienteeritud tihedale koostööle, pakkumaks sobivamaid lahendusi igale kliendile ning täna leidub CV Keskuses Eesti suurim tööotsijate andmebaas. Meie tugevus seisneb paindlikkuses, innovatiivsuses ning iga töötaja isiklikus panuses. Meie teeninduse märksõnadeks on sõbralik, kiire, asjalik.

CV Keskus on asendamatuks partneriks firmadele, kes väärtustavad oma aega ning soovivad investeerida firma arengusse, et leida efektiivsed ning motiveeritud töötajad. Meie kliendi käsutuses on IT uusimad võimalused ja tõhusaimad lahendused, et kogu personali värbamise protsessi ise internetis mugavalt juhtida. Vajadusel on võimalus usaldada see töö meie spetsialistidele – et säästa veelgi väärtuslikku tööaega! Meie värbamiskonsultandid aitavad otsustada, milline töötaja on ettevõttele parim, kust teda leida ja kuidas tööle palgata.

Tööotsija omakorda hindab tööpakkumiste suurt arvu ning kandideerimise süsteemi, mis on lihtne ning mugav ega eelda suuri eelteadmisi CV kirjutamisest. Lisaks leidub meie tööportaalis suur hulk karjäärialaseid artikleid, juriidilisi nõuandeid ning palju muid võimalusi tööelu edukaks planeerimiseks. Lihtsalt klikka ennast tööle! Tänaseks oleme tõusnud populaarseimaks tööportaaliks Eestis: suudame pakkuda tööotsijale tõhusaimat CV sisestamise süsteemi ning tööandjale paindlikumaid personaliostinguteenuseid.

Ajaloost - CV Keskus on asutatud 2000. aastal eesmärgiga luua tööotsijaid ja tööpakkujaid ühendav veebikeskkond. Nüüdseks oleme populaarseim tööportaal Eestis ning osa rahvusvahelisest kontsernist CV Market Group. Oleme esindatud Eestis, Lätis, Leedus ning Ungaris. CV Market on meie kaubamärgiks Euroopa turul.

CV Market Group

› 15 aastat ülikiiret arengut
› uusimad tehnilised lahendused

Missioon on olla efektiivne ning mugav tööjõuvahenduskeskkond Internetis, pakkudes parimaid lahendusi nii tööandjale kui tööotsijale.
Visioon on olla juhtiv rahvusvaheline online-värbamise ja tööjõuvahenduse teenust pakkuv ettevõte.
Väärtused - efektiivsus, professionaalsus, paindlikkus, kiirus, mugavus, innovatiivsus.

Lisainformatsioon:
CV Keskus OÜ

info@cvkeskus.ee

VIP tööpakkumised