Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #302897

COMARKET KAUPLUSE JUHATAJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kaupluse juhataja töö eesmärk on pakkuda oma meeskonnale lisaväärtust, et tagada kõrget kliendirahulolu, meeskonna rõõmsat ja tulemuslikku tööd ning käibenumbrite kasvu.

Ootused kandidaadile

  • soovitavalt kõrgharidus või selle omandamine;
  • meeskonna juhtimise kogemus;
  • algatusvõime ja sihikindlus plaanitu elluviimisel;
  • hea analüüsivõime, koostööoskus ning pingetaluvus;
  • avatus, hoolivus ja uuendusmeelsus;
  • hea arvuti kasutamise oskus (Excel, Word, Outlook);
  • eesti keele oskus kõnes ja kirjas, kasuks tuleb vene keele oskus tööalasel suhtlustasandil;
  • soovitavalt varasem töökogemus kaubandus- või toitlustusettevõttest.

  • eneseteostusvõimalust, huvitavat tööd ja professionaalseid väljakutseid;
  • pikaajalist töösuhet, toetavat juhti ning oma meeskonda;
  • töötulemustest sõltuvat tasupaketti;
  • tööalaseid koolitusi ning võimalust kaasa rääkida ettevõtte arendamisprotsessis

Tööpakkumise number
#302897

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
31. märts 2013
Kuulutus sisestati:
27. märts 2013

Abc Supermarkets AS on eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis opereerib kaupluseid Comarket ja Solaris Toidupood. Meie missiooniks on tekitada klientides positiivseid emotsioone ja olla neile lähedal. Peame tähtsaks oma klientide soove, sõbralikku ja kiiret teenindust, kaubavaliku värskust ning uudset lähenemist.

Vaata rohkem