Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #776867

CNC/SAE operaator

CVKeskus.ee klient
Saue, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Saeoperaatori töö sisaldab:

* tööfailide koostamist vastavalt joonisele;

* kiviplaadist detailide saagimist sildsael;

* detailide kvaliteedi kontrollimist;

* seadme hooldust ja töökoha korrashoidu.

Ootused kandidaadile

Sobid meie tiimi, kui:

  • oled korrektne, täpne ja kohusetundlik;
  • oskad lugeda joonist;
  • kasuks tuleb, kui oled varem kokku puutunud sae programmidega;
  • hindad häid suhteid ja koostööd.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • töötleva tööstuse keskmisest kõrgemat põhipalka;
  • kvaliteedist ja tulemustest sõltuvat tulemustasu;
  • koolitust ja väljaõpet kohapeal;
  • 2 tasustatud tervisepäeva aastas;
  • 3 aastase tööstaaži täitumisel 5 päeva lisapuhkust;
  • ettevõtte siseseid omatöötaja soodustusi.

Tööpakkumise number
#776867

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. juuni 2022
Kuulutus sisestati:
3. mai 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem