Värsked tööpakkumised

CNC - treipinkide operaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 28872

Tööpakkumise number

28872

Töö kirjeldus

* anda treitud toodangut CNC-treipinkidele;
* hoolitsema masinate, tööriistade ja töökoha eest;
* masinatele uute programmide koostamine ja käivitamine;
* töövahendite õigeaegne tellimine;
* dokumentatsioon;
* koolitamine.

Nõudmised kandidaadile

* omad diplomit treimise alal;
* oled edukalt töötanud CNC - operaatorina;
* kolleegidega suudad suhelda nii eesti-, vene- kui ka inglise keeles;
* omad oskusi Word-keskkonnas ja ISO-code programmeerimise alal;
* Sinu isikuomadusteks on positiivsus ja loogiline mõtlemine.

Pakume Sulle, kui tugevale kandidaadile stabiilset ja meeldivat töökeskkonda ning headele töötulemustele väärilist tasu.

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. aprill 2004
Kuulutus sisestati:
5. aprill 2004

OÜ Ralmet kuulub Rootsi kapitalil põhineva ettevõtte Sapex International AB kontserni. Põhitoodanguks on ukselingid ja nupud ning kõikvõimalikud roostevabast terasest mööblidetailid. OÜ Ralmet alustas Eestis tegevust alates aastast 1993 ning antud hetkel töötab Rapla lähedal asuvas tehases 26 inimest.