Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #28574

CNC - treipinkide operaator

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* anda treitud toodangut CNC-treipinkidele;
* hoolitsema masinate, tööriistade ja töökoha eest;
* masinatele uute programmide koostamine ja käivitamine;
* töövahendite õigeaegne tellimine;
* dokumentatsioon;
* koolitamine.

Ootused kandidaadile

* omad diplomit treimise alal;
* oled edukalt töötanud CNC - operaatorina;
* kolleegidega suudad suhelda nii eesti-, vene- kui ka inglise keeles;
* omad oskusi Word-keskkonnas ja ISO-code programmeerimise alal;
* Sinu isikuomadusteks on positiivsus ja loogiline mõtlemine.

Pakume Sulle, kui tugevale kandidaadile stabiilset ja meeldivat töökeskkonda ning headele töötulemustele väärilist tasu.

Tööpakkumise number
#28574