Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #699879

CNC TREIPINGI/FREESPINGI OPERAATOR

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

CNC metall- treipingil/freespingil detailide valmistamine
Tööpingi häälestamine ja igapäevane hooldus

Ootused kandidaadile

Varasem CNC lõikepingil töötamise kogemus
Tehniline taip ja täpsus
Kõrget kvaliteeti oma töös
Kasuks tuleb programmide kirjutamise oskus

Ettevõte pakub

Kindlat ja pikaajalist tööd
Toetavat  ja sõbralikku kollektiivi
Tööriided kohapeal
Tööle väärilist töötasu
Kaugemalt tööl käival töötajal ööbimise võimalus

Tööpakkumise number
#699879