Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #458896

Cnc trei/freespingi operaator (asukohaga Jüri)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Operaatori töö trei- ja freespinkidel HAAS;
* seadistaja abistamine:
* kvaliteetse toote/detaili tagamine;
* ohutustehnika jälgimine;
* tehniliste jooniste lugemine

Ootused kandidaadile

* Soovitavalt erialane kutseharidus
* Soovitavalt eelnev töökogemus tootmises;
* hea tervis;
* kohusetundlikkus ja korrektsus;
* iseseisvus ja initsiatiivikus;
* eesti ja vene oskus suhtlustasandil;

Ettevõte pakub

Ohutut ja turvalist töökeskkonda
Ettevõttesiseseid arenguvõimalusi
Põhipalka ja tulemustasu

Lisainfo

Kandideerimine toimub CV Keskuse kaudu ja eeldab CV saatmist

Tööpakkumise number
#458896