Värsked tööpakkumised

CNC treial/lihvija - seadistaja oskustega

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 232836

Tööpakkumise number

232836

Töö kirjeldus

CNC seadistaja-treialeid/lihvijaid. Töökoht metallitöötlustehastes Vammalas Soomes.

Nõudmised kandidaadile

Nõudmised kandidaadile CNC operaatoril vajalik töökogemus metallitööstus tehastes. CNC operaatoril vajalik CNC treipingi Siemens programmi tundmine, kasutamine ja tööjooniste lugemise oskus. Tööl käimist kergendab auto kasutamise vöimalus. Kasuks tuleb hea soome või inglis keele oskus.

Palk vastavalt Soome kollektiivlepingutele ja kandideeerija oskustele. Aitame Soomes ametkondadega suhtlemisel ja samuti elamispinna leidmises. Töökohtadel pakume korralikke töötamis- ja tööohutustingimusi.

Lisainfo

CV tuua välja eelmised töökohad, pinkide margid, juhtimisprogrammid ja Kandideerija oskused pinkidega ja nende juhtimistega toime tulla. Hea kui kirjeladate ka enda valmistatud detailide möötmeid(max, min), täpsuseid ja millisesse koostedetaili nad kuuluvad.
Komas Vammala tarjoaa asiakkailleen
- Koneistusalihankintaa, syvänreiän porausta (8 metriin asti), hoonausta, 3D-mittausta ja lankasahausta
- Suurten akselimaisten kappaleiden koneistusta
- Lähtömateriaalina pääasiassa teräs
- Halkaisija 100 - 895 mm, max pituus 10,5 metriä kpl-paino 12 500 kg asti
- Eräkoot tyypillisesti 1- 30 kappaletta

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
20. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
5. juuli 2011
Brutopalk:
Alates 12 kuni 14 EUR tunnis

Soome kontserni Barona tütarettevõte Barona Eesti OÜ tegevusvaldkonnaks on tööjõu rentimine, töövahendamine tööstustele, logistikaettevõtetele, ehitustele ja kontoritesse nii Eestis kui välismaal.