Värsked tööpakkumised

CNC treial/CNC freesija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 192963

Tööpakkumise number

192963

Töö kirjeldus

Töö CNC metallitööstusettes Karkkilas, Soomes.
Vajatakse Fanuc juhtimiskeele oskusega nii CNC treialit kui ka freesijat.

Nõudmised kandidaadile

Kandideerijal peab olema eelnev töökogemus CNC treipingil, freespigil vöi keskustel. Kandidaat peab tundma Fanuc juhtimiskeelt, parandadea programme ja seadistada pinki Fanuc keeles. Vajalik jooniste lugemisoskus. Kandidaatidel peab olema HEA INGLIS KEELE OSKUS, SOOME keele oskus on plusssiks kandideerimisel.
Kasuks tuleb autokasutus vöimalus, Soomes töökogemus, Soome isikukoodi olemasolu.

Tööleping Soome tööandjaga. Palk vastavalt Soome kollektiivlepingutele ja kandideeerija oskustele. Aitame Soomes ametkondadega suhtlemisel ja samuti elamispinna leidmises. Töökohtadel pakume korralikke töötamis- ja tööohutustingimusi.

Lisainfo

NB! CV-s tuua välja kindlasti eelmised töökohad, pinkide margid, juhtimisprogrammid ja Kandideerija oskused pinkidega ja nende juhtimistega toime tulla. Hea kui kirjeldate ka enda valmistatud detailide möötmeid(max, min), täpsuseid ja millisesse koostedetaili nad kuuluvad.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
18. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
18. märts 2010
Brutopalk:
Alates 13 kuni 14 EUR tunnis