Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #734497

CNC TÖÖTLEMISKESKUSTE OPERAATOR/SEADISTAJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu tööks saab olema CNC metallitööpinkide seadistamine, trei- ja/või freesdetailide tootmine vastavalt joonistele, vajadusel töötlemisprogrammis muudatuste tegemine ja uute programmide koostamine, valmistoodangu kvaliteedi kontrollimine.

Ootused kandidaadile

  • oled oma töös vastutustundlik, tähelepanelik ning hoolas

  • omad soovitavalt töökogemust CNC tööpinkidega metallitööstuses või soovid sel alal õppda ja areneda

  • kasuks tuleb tehniliste jooniste lugemise oskus

Ettevõte pakub

  • hea töö eest väärilist tasu
  • stabiilset ja pikaajalist töösuhet sõbralikus kollektiivis
  • kaasaegseid ja kvaliteetseid töövahendeid
  • võimalust õppida juurde erinevaid oskusi, arendada end metallitöös
  • töökohta Tallinnas, Nõmmel

Kui see töökoht võiks just Sulle sobida, siis ootame Sind kandideerima läbi CV Keskuse portaali. Lisainformatsiooni saamiseks helista 5343 7097, CV Keskuse värbamisspetsialist Eliisa Epro.

Tööpakkumise number
#734497

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. november 2021
Kuulutus sisestati:
4. oktoober 2021

CV Keskuse klient Wisefab keskendub professionaalses autospordis kasutatavate vedrustuslahenduste arendamisele ning tootmisele, pakkudes terviklahendusi nii drifti, ralli kui ka ringraja autodele. Oma kümne aastase tegutsemisaja jooksul on saavutatud valdkonnas märkimisväärne positsioon ning tuntus. Rohkem infot www.wisefab.com

Vaata rohkem