Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #735261

CNC-TÖÖTLEMISKESKUSE OPERAATORIT JA KANDIMASINA OPERAATORIT

CVKeskus.ee klient
Jüri / Aruküla, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Mööbli detailide töötlemine puidutöötlemisseadmetel

Ootused kandidaadile

  • Omad töökogemust tööstusseadmetega

  • Sul on tööjooniste/tehniliste joonistelugemise oskus

  • Oled kohusetundlik ja orienteeritud meeskonnatööle

  • Räägid eesti keelt

Ettevõte pakub

  • Võimalust anda panus kvaliteetse Eesti mööbli tootmises

  • Töötamist kaasaegses tehases

  • Sõbralikku ja kokkuhoidvat meeskonda

  • Võimalust areneda ja kasvada koosettevõttega

  • Ühiseid üritusi kogu meeskonnaga

Tööpakkumise number
#735261

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. november 2021
Kuulutus sisestati:
6. oktoober 2021

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem