Värsked tööpakkumised

CNC tööpingi seadistaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 186447

Tööpakkumise number

186447

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on:
• Fanuc töötlemiskeskuste seadistamine plastdetailidesse avade töötlemiseks ja
• freesimisroboti töö programmeerimine.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame
• CNC pingi seadistaja kutseharidust
• CNC tööpinkide seadistamise kogemust vähemalt 3 aastat
• arvuti tundmist igapäevakasutaja tasemel
• head eesti ja inglise keele oskust suhtlustasandil
• kohusetundlikkust ja täpsust
• pingetaluvust
• head suhtlemisoskust erinevatest rahvustest inimestega
• juhilubade olemasolu
• valmidust töölähetusteks

Kasuks tuleb
• tööstusrobotite programmeerimise (seadistamise) kogemus
• soome ja vene keele oskus
• isikliku auto kasutamisvõimalus

Pakume huvitavat tööd kaasaegsetel seadmetel rahvusvahelise kontserni Tallinnas asuvas üksuses, tööalaseid koolitusi (sh 3-kuulist väljaõpet Soomes), sõbralikke töökaaslasi, kaasaegseid töötingimusi, soodustingimustel sportimisvõimalust, oskustele ja tööle vastavat töötasu ning vastavalt Enstos töötatud ajale ka täiendavat talvepuhkust.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV koos palgasooviga 15.novembriks 2009.a aadressil Paldiski mnt 35/4A, 76606 Keila või e-postiga.

Sobilike kandidaatidega võetakse ühendust hiljemalt 23.11.2009. Äraütlevaid vastuseid konkursi esimeses etapis ei saadeta.

www.ensto.ee

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. detsember 2009
Kuulutus sisestati:
2. november 2009

ENSTO on rahvusvaheline tööstuskontsern, mis projekteerib,
toodab ja turustab elektritarvikuid aastast 1958.

Eestis tegeleb Ensto metalltoodete tootmise, plastmassi survevalu ning elektritarvikute koostamise ja müügiga. Eestis asuvad Ensto tehased Keilas ja Tallinnas, kus töötab kokku umbes 280 inimest.