Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #513839

CNC sisetreipingi seadistaja-operaator

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Technobalt Gruppi kuuluv TB Works OÜ otsib oma tootmisüksusesse Kadrinas CNC sisetreipingi seadistaja-operaatorit , kelle tööülesannete hulka kuulub:

  • metallist tootedetailide tulemuslik valmistamine arvprogrammjuhtimisega metallitööpingil TOS VARNSDORF
  • programmide koostamine, tööpingi seadistamine ja hooldamine
  • valmistatavate detailide joonisele vastavuse kontroll

Ootused kandidaadile

tehniline taip
hoolikus, täpsus
tulemustele orienteeritus
kohusetundlik töössesuhtumine
kasuks tuleb varasem töökogemus sarnastel pinkidel

Ettevõte pakub

Motiveerivat ja konkurentsivõimelist töötasu
Stabiilset ja pikaajalist töösuhet
Kaasaegset töökeskkonda
Koolitusi nii ettevõtte siseselt kui väliselt

Lisainfo

Töökoht asub Kadrinas

Tööpakkumise number
#513839

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
11. jaanuar 2018

TB Works OÜ on metallitööettevõte, mis juba aastast 1995 toodab nõudlikele tellijaile kvaliteetseid keerukaid seadmeid ja täppistöödeldud detaile. TB Works OÜ kuulub Eesti päritolu tehnoloogiaettevõtete gruppi Technobalt Grupp.

Vaata rohkem