Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #734528

CNC- sisetreipingi operaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

CNC-sisetreipingi operaatori ülesanneteks on masinaehituslike konstruktsioonide mehaaniline töötlemine erinevatel CNC-pinkidel etteantud jooniste järgi, valmisdetailide mõõdistamine, masina igapäevane hooldus.

Ootused kandidaadile

  • CNC sisetreipingil töötamise kogemus
  • Töötlusprogrammide kirjutamine juhtsüsteemis Heidenhain iTNC 530
  • Jooniste lugemise oskus
  • Oskus kasutada mõõteriistu
  • Füüsiline vastupidavus ja pingetaluvus
  • Hea tehniline taip
  • Vastutus- ja kohusetunne ning korrektne tööalane käitumine

Ettevõte pakub

  • Hea töö eest head palka
  • Häid ja stabiilseid töötingimusi
  • Kaasaegseid töövahendeid
  • Võimalust ennast teostada kiiresti arenevas ettevõttes

Tööpakkumise number
#734528