https://www.cvkeskus.ee/211352

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

CNC sisetreipingi operaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 211352

Tööpakkumise number

211352

Töö kirjeldus

Pakume tööd CNC sisetreipingi operaatorile
Töö sisu - Koostude töötlemine vastavalt joonistele, lihtsamate töötlusprogrammide kirjutamine.
Tööpink on 2010 a sügisel ostetud TOS Varnsdorf WHQ13.


Nõudmised kandidaadile

Varasem kogemus metallide lõiketöötlemise vallas või erialane baasharidus.
Tehniliste jooniste lugemise oskus.
Arvuti valdamine kesktasemel.


Ettevõte pakub

Väljakutsuvat tööd arenevas ettevõttes.
Konkurentsivõimelist palka.
Head töökeskkonda ja sõbralikku kollektiivi.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. november 2010
Kuulutus sisestati:
4. november 2010

FIRMA NIMI PEIDETUD

OÜ Fleibel Group loodi 2000. aastal mil alustati tööd masinaehituse ja metallitööstuse valdkonnas vahendustegevusega. Algfaasis sõlmiti lepingud Soome firmadega OY Bronto Skylift ja OY Kopar ühelt poolt ja Eesti firmadega nagu AS Ferreks TT ja veel mõned väiksemad firmad teiselt poolt.
Olukorra muutudes ja mahtude kasvades tekkis üha tihenevas konkurentsis püsimiseks vajadus alustada vahendustegevuse kõrval 2002. aastal ka iseseisva tootmistegevusega. See võimaldas märgatavalt suurendada tarnekindlust ja vähendada sõltuvust allhankijatest. Peale Eesti liitumist Euroopa Liiduga 2004. aastal kasvas nõudlus allhanketöödele dramaatiliselt seoses järjest uute välistellijate tulekuga Eestisse. Seetõttu peaaegu kogu kasum reinvesteeriti tootmisse.
Mahtude kasvu osas võib võrdluseks tuua näiteks: 2000.a. oli käive 1,6 milj. krooni, siis 2008. aastal oli see juba 23,5 milj. krooni 2009 aastal 32milj. krooni.
OÜ Fleibel Group on Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige ning omab krediidireitingut AAA. Ettevõtte keevitajad omavad TÜV sertifikaati.
OÜ Fleibel Group toodanguks on väiksema ja keskmise suurusega keeviskonstruktsioonid, millest 15-20% moodustavad alumiiniumist sõlmed ja detailid. Optimaalne sõlme kaal kuni 5t. Näiteks on OÜ Fleibel Group poolt toodetud ka OY Bronto Skylift poolt toodetavatel tuletõrjeautodel kasutatavad pöördjalused ja alumiiniumredelid.
Lähituleviku märksõnadeks ettevõtte arengus on kiirus, efektiivsus, kvaliteet ning paindlikkus. Fleibel Group OÜ eesmärk on pakkuda oma klientidele täpseid ja kliendikeskseid lahendusi. FG tahab saavutada masinaehituse valdkonnas tuntuse kui usaldusväärne ja paindlik partner, kelle pakutavad tooted ja teenused on kvaliteetsed ning kes on võimeline pakkuma oma klientidele uuenduslikke lahendusi.