Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #224214

CNC puidutöötlemiskeskuse operaator

CVKeskus.ee klient
Saaremaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Akna ja ukse detailide ning muu toodangu valmistamine CNC puidutöötlemiskeskusel Homag
- Seadistada pinki ja vajadusel koostada juhtimisprogramme Woodwop 6.0.

Ootused kandidaadile

- Eelnev CNC puidutöötlemispingil töötamise kogemus
- Eri tüüpi lõikeinstrumentide tundmine
- Jooniste lugemise oskus
- Tehniline taiplikkus ja avatud mõtlemine
- Kiirus, täpsus, korrektsus ja kohusetundlikkus
- Pingetaluvus
-Tulemuslikkusele ja meeskonnatööle orienteeritus
- Huvi pakutava töö vastu, soov õppida ja areneda koos ettevõttega
- Kasuks tuleb inglise ja/või saksa keele oskus
- Kaasaegne arvutikasutamise oskus ja kogemus
- Valmisolek tööks mitmes vahetuses

Ettevõte pakub

- Kaasaegset töökeskkonda ja -tingimusi
- Meeskonnatööd
- Töötasu vastavalt töötulemustele

Lisainfo

Töökoht asub Saaremaal

Tööpakkumise number
#224214