https://www.cvkeskus.ee/245141

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #245141

CNC-plasmalõikaja

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

tööpingi seadistamine
detailide tootmine


Ootused kandidaadile

  • töökogemus plasmapõletiga või plasmalõikusega
  • erialane kutseharidus
  • täpsus, korrektsus
  • soome keele oskus


Ettevõte pakub

majutust
sõidukulude kompenseerimist


Lisainfo

töökoht asub Multias
tuleb olla valmis vestluseks meie kontoris Tartus
ühendust võetakse ainult sobivate kandidaatidega


Tööpakkumise number
#245141
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
CNC-plasmalõikaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!