Värsked tööpakkumised

CNC pinkide seadistaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 60623

Tööpakkumise number

60623

Töö kirjeldus

Programmide seadistamine ja töötamine CNC pingil. Töö asukoht Soome Vabariigis.

Nõudmised kandidaadile

Täpsus, kohusetundlikkus, tehniline taiplikkus, võime iseseisvalt töötada, tahe teha tööd. Kasuks tuleb soome ja/või inglise keele oskus ja eelnev praktilise töö kogemus.

Omalt poolt pakume palju huvitavat tööd kiiresti arenevas kõrgtehnoloogia valdkonnas; kaasaegseid töötingimusi; täiendavat koolitust ja väljaõpet; konkurentsivõimelist töötasu

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
20. märts 2006
Kuulutus sisestati:
20. veebruar 2006

Staffer OÜ on personali vahendamisele ja rentimisele spetsialiseerunud ettevõte, vahendades pädevat tööjõudu nii eesti kui skandinaavia ettevõtetele.