https://www.cvkeskus.ee/64175

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64175

CNC pinkide seadistaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Programmjuhtimisega frees- ja treipinkide seadistamine;
  • Detailide valmistamine vastavalt tööjoonisele;


Ootused kandidaadile

  • Erialane haridus või töökogemus APJ pinkidel;
  • Huvi erinevate ja keerukate toodete valmistamise vastu;


Ettevõte pakub

  • Kõigile nõutele vastavat tänapäevast töökeskkonda;
  • Motiveerivat palka sõltuvalt kogemustest ja tööpanusest.


Tööpakkumise number
#64175
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
CNC pinkide seadistaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!