Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #314494

CNC PINKIDE SEADISTAJA

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma professionaalsesse meeskonda töötajat kes on kohusetundlik, täpne, iseseisev ning kel on huvi metallitöö vastu.
Töö on erinevatel CNC pinkidel: tööpinkide seadistamine, detailide kontroll ja pinkide igapäevane hooldus.

Ootused kandidaadile

1. Rakenduskõrgharidus, tehniline kutseharidus või eelnev kogemus CNC pinkide seadistamisega;
2. Teadmised metallide töötlemisest;
3. Jooniste lugemise oskus;
4. Oskus kasutada mõõteriistu;
5. Füüsiline vastupidavus, pingetaluvus, hea kuulmine ja nägemine;
6. Tähelepanu, rahulikkus, hoolikus.

Ettevõte pakub

Tööriided, kaitsevahendid ja head olmetingimused
Lõunasöögi osaline kompenseerimine
Nooruslik ja sõbralik kollektiiv
Arenemise võimalused

Lisainfo

Töö mitmes vahetuses;

Tööpakkumise number
#314494

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. august 2013
Kuulutus sisestati:
18. juuli 2013

AS HANZA Mechanics Tartu on 1996 aastal asutatud peenmehaanika, elektroonika ja aparaadiehituslikke koostetöid tegev allhanketöödele spetsialiseerunud ettevõte. Hanza tehased asuvad Eestis, Rootsis, Soomes, Slovakkias ja Poolas. Ettevõttes töötab ligi 500 töötajat. Meie klientideks on rahvusvaheliselt tuntud ettevõtted Ericsson, TA, ABB, Carrier, Intermec, Powerwave, Primus, Sievert, Wabco, Atlas Copco jt. Omame ISO 9001:2000, ISO 14001:2004 ja ISO 16949:2002 sertifikaate.

Vaata rohkem