Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #669752

CNC pingi operaator/seadistaja (Õhukene lehtmetall)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Õhukese lehtmetalli alla 1mm töötlemine - CNC pinkide opereerimine ja seadistamine, tehnoloogilisel liinil 12 erinevat seadet
Tööfailide ettevalmistustööd;
Toodangu kvaliteedikontroll;
Pinkide korrashoid, hooldamine ja puhastamine

Ootused kandidaadile

Tehniliste jooniste lugemise oskus;
Täpsus ja kohusetunne;
Kohusetundlikkus ja ausus;
Tehniline taip;
Eelnev töökogemus CNC operaatori/seadistajana

Tõstukijuhi paberid

Ettevõte pakub

Väljaõpet tööpingil töötamiseks;

Tõstukijuhi kursust
Motiveerivat töötasu;
Sõbralikku kollektiivi;

Lisainfo

Lisainfo: +372 53 480 953

Tööpakkumise number
#669752

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: 8 - 10 €/tunnis
Kuulutus aegub:
27. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
28. september 2020

Pentamet OÜ asutati aastal 2000, kuid tema ajalugu ulatub tagasi aastasse 1989. Pentamet OÜ-s töötab 18 spetsialisti. Meie kasutada on 1600 m² tootmispinda. Pentamet OÜ põhitooteks on elastsete sõlmede (kompensaatorite) tootmine tselluloosi- ja energiatööstusele. Lisaks valmistame veel mitmeid erinevaid tooteid tselluloosi- ja energiatööstusele (õhukanalid, aerofoilid ja põletid) ning muid erinevaid konstruktsioone (tööstusliku filtri korpused, konveieri osad jne). Põhiliselt kasutatavad materjalid on: teras, roostevaba teras, molübdeen ja Corten paksusega 1 – 10mm.

Vaata rohkem