CNC-pingi operaator,Keevitaja.Oператор ЧПУ станка (плазма, газ), сварщик

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 588258

Tööpakkumise number

588258

Töö kirjeldus

Soome firma otsib oma kollektiivi CNC pingi (gas,plasma) operaatorit,keevitaja. Igapäevane töö hõlmab detailide valmistamist arvprogrammjuhtimisega vastavalt joonistele ja tööjuhistele.

Финская семейная фирма предлагает постоянную работу оператора ЧПУ станка (плазма, газ) по резке металла, сварщику. Ежедневная работа предполагает резку деталей по чертежам и по размерам.

Nõudmised kandidaadile

Kasuks tuleb erialane kutseharidus või töökogemus sarnasel ametikohal;
Tehniliste jooniste lugemise ja erinevate mõõteriistade kasutamise oskus;
Teadmised metallide töötlemisest, hea tehniline taip;
Tähelepanelikkus, hoolsus ja täpsus tööülesannete täitmisel;
Soome või Inglise, keele oskus suhtlustasandil.Kasuks tuleb tõstuki kasutus oskus.

Профессиональное образование или опыт работы на таком оборудовании. Умение читать чертежи, использование программного обеспечения станка и использование измерительных приборов. Опыт работы с металлами и техническая смекалка. Внимательность, ответственность и точность в выполнении поставленных задач. Знание финского или английского языка на уровне достаточном, чтобы выполнять свою работу.Умение управлять погрузчиком.

Ettevõte pakub

Tööalast väljaõpet kohapeal;
Pikaajalist stabiilset töösuhet ja kindlat sissetulekut;
Töö graafiku alusel, kollektiivpuhkus suvel;
Tööriided ja isikukaitse vahendid;
Kaasaegseid töövahendeid ja töötingimusi.

Обучение на месте. Во время испытательного периода жильё. Долговременную работу, и стабильную зарплату. Оплачиваемый отпуск. Все налоги платятся в Финляндии. Рабочую одежду и средства защиты.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. mai 2019
Kuulutus sisestati:
2. aprill 2019
Brutopalk:
Alates 2200 kuni 3000 EUR kuus