Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #668335

CNC-pingi operaator

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

CNC treipingil programmide koostamine (Fanuc) ja pingi tööks ettevalmistamine
CNC-treipingil detailide valmistamine ja kvaliteedi kontroll, pinkide igapäevane hooldus.

Ootused kandidaadile

Töökogemus CNC treipinkidel või erialane haridus sarnasel erialal. Sobivalt kandidaadilt eeldame tehnilise dokumentatsiooni ja jooniste lugemise oskust, töötlemistehnoloogia ja materjalide tundmist, täpsust, kohusetunnet;

Ettevõte pakub

Töö graafiku alusel, ülenädala kella 6 -14 või 14 - 22
Kollektiivpuhkus suvel

Pikaajalist ja stabiilset tööd
Korralikke töövahendeid ja töökeskkonda
Töökoht asub Karksi-Nuias,
vajadusel maksame sõidukompensatsiooni

Info telefonil 5284740

Tööpakkumise number
#668335

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 7.7 - 11 €/tunnis
Kuulutus aegub:
16. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
17. september 2020

AS Nuia PMT on asutatud 1991.aastal. Projekteerime ja valmistame hüdrosilindreid vastavalt tellija soovile. 2018 a. andmetel tootsime 62% Eestis toodetud silindritest. 2019.a. käive oli 4,4 miljonit eurot. Millest 30% eksportisime. Ettevõttes töötab 55 töötajat.

Vaata rohkem