Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #340162

CNC-pingi operaator

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume oma ettevõttes tööd metalltöötlemiskeskuse operaatorile. Operaatori tööülesanneteks on erinevate kvaliteetsete metallitoodete valmistamine ning valmivate detailide esmane kontroll.

Ootused kandidaadile

* tehniline taip
* valmisolek töötada vahetustega ja liikuva töögraafiku alusel
* huvi antud valdkonna vastu
* täpsus ja kohusetunne

Ettevõte pakub

* esmast väljaõpet tööpingil töötamiseks
* võimalust töötada tipptehnoloogiaga erinevatel tööpinkidel
* häid ja stabiilseid töötingimusi
* motiveerivat töötasu

Lisainfo

Kasuks tuleb varasem metallitöö kogemus.

Tööpakkumise number
#340162

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
8. mai 2014
Kuulutus sisestati:
28. aprill 2014

AS Kolmeks on Soome kapitalile kuuluv 1994.a Eestis tegevust alustanud tootmisettevõtte Viljandis, mille põhitegevuseks on erinevate elektrimootorite komponentide tootmine.Tootmises on kaks peamist suunda – staatorite tootmine ja elektrimootorite detailide masintöötlus CNC pinkidel. Ettevõte annab tööd ligi 150-le inimesele.

Vaata rohkem