Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #798023

CNC pingi operaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Mööbli-ja sisustuselementide valmistamine CNC programmjuhtimispingil;

  • Lõikeinstrumentide vahetus, hooldus ja seadistus;

  • Vajadusel, iseseisvalt  seadmele programmide valmistamine ja tööprogrammi parameetrite parendamine;

  • Seadme heakorra tagamine ( puhastamine ja hooldus ).

Ootused kandidaadile

  • On hea tehnilise taibuga;

  • Tunneb põhilisi mööblitootmise põhimõtteid;

  • On soovitavalt varasema puidutöötlus cnc pingil töötamise kogemusega;

  • Oskab lugeda tööjooniseid;

  • On hoolikas, täpne ja kohusetundlik;

  • Oskab minimaalsel suhtlustasandil eesti keelt

Ettevõte pakub

  • Konkurentsivõimelist palka;

  • Seadmepõhist koolitust;

  • Mitmekesist tööd.

Tööpakkumise number
#798023