Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #708945

Cnc-pingi operaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Lehtmetallist detailide töötlemine CNC-seadmega.
  • Valmistoodete pakendamine ja ladustamine.
  • Materjali ettevalmistamine tootmiseks.
  • Kahveltõstukiga erinevate detailide, materjali ja kaubaaluste transport tootmises.
  • Muud seonduvad abitööd.

Ootused kandidaadile

  • Oskus kasutada tööriistu.
  • Jooniste lugemise oskus.
  • Eesti keele oskus suhtlustasandil.
  • Ausus ja kohusetundlikkus.
  • B-kategooria juhiluba.

Ettevõte pakub

  • Konkurentsivõimelist palka, vastavalt panusele.
  • Tööks vajalikke vahendeid ja rõivaid.
  • Toetavat meeskonda.
  • Sõbralikku töökeskkonda.

Tööpakkumise number
#708945