Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #726940

CNC- pingi operaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses ettevõtte laienemisega ootame oma meeskonnaga liituma teotahtelist ja vastutusvõimelist töötajat, kelle põhilised tööülesanded on-

  • CNC trei- ja freespinkidel tööde teostamine.
  • töötlusprogrammi andmete sisestamine ja pinkide seadistamine.
  • toodangu kvaliteedikontroll.
  • tööpinkide igapäevane hooldus.
  • aruandlus tehtud tööde kohta.

Ootused kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldame:

  • iseseisvust kui ka koostöövõimet meeskonnas.
  • oskus eristada kriitilise tähtsusega tegevusi vähem olulisest.
  • eesti keele valdamist.
  • tehniliste jooniste lugemise oskust.
  • mõõteriistade kasutamise oskust.

Kasuks tuleb:

  • Erialane haridus
  • Varasem töökogemus CNC-pinkidega ja hea tehniline taip.

Ettevõte pakub

  • kaasaegset töökeskkonda ja tööks vajaminevaid vahendeid.

  • võimalust töötada ja areneda Etola Group'i tütarettevõttes Eestis.

  • täiendkoolitusi ja ühisüritusi kolleegidega nii Eestis kui Soomes.

  • ettevõttepoolseid omatöötaja soodustusi Etra-s müüdavatele kaupadele.

  • 5 päeva lisapuhkust aastas.

  • sporditoetust 400€ aastas.

  • head palka, pikaajalist ja stabiilset tööd.

Lisainfo

NB! Tagasisidet anname vaid eelvaliku läbinud kandidaatitele!

Tööpakkumise number
#726940