Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #325797

CNC-pingi operaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

CNC- pingi töökorras oleku kontroll
CNC- pingi, terade (lõikeriistade) ja mõõteriistade eest vastutamine
NC programmi lugemine ja töökäskude sisestamine programmi
Vajalike muudatuste sisestamine NC programmi
Tootekoguste kontrollimine töökäsust ja programmi sisestamine
Toodete kvaliteedi kontroll

Ootused kandidaadile

Jooniste lugemise oskus (CAD joonised)
CAM programmide kasutamise oskus
NC koodide loomise/muutmise oskus
Mõõteseadmete tundmine
Soovitav on eelnev töökogemus mööblitööstuses

Ettevõte pakub

Kindlat ning stabiilset töötasu
Vahetustega tööd
Sõbralikku ja meeldivat kollektiivi

Tööpakkumise number
#325797

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. detsember 2013
Kuulutus sisestati:
18. november 2013

Askala OÜ on Eesti kapitalil põhinev mööblitootja, mis asutati 2001. aastal. Meie toodanguks on valdavalt täispuitmööbel, samuti ka mööbel, mille materjalideks on MDF, vineer jne. Oleme väikepartiide tootja – 50 kuni 500 ühesugust toodet jaotatuna erinevateks viimistlusteks/toonideks.

Askala tootmistegevus toimub Paneeli tänaval 3000 m2 suurusel tootmispinnal. Ettevõttes on täna tööl 70 inimest. Kiire kasvu ja toodangu parema kvaliteedi tagamiseks on Askala teinud viimastel aastatel olulisi investeeringuid tootmisseadmetesse, mille tulemusel on täna ettevõtte käsutuses kaasaegne tootmisliin koos programmeeritavate CNC-töötluskeskustega. Ka viimistlemine käib täisautomaatset viimistlusliini kasutades (lisainformatsiooni vt. lähemalt www.askala.ee).

Tulenevalt töötaja kaitseväeteenistusse minemisega otsime meeskonda uut töötajat

Vaata rohkem