Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #309502

CNC-pingi operaator

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

jooniste järgi detailide tootmine

Ootused kandidaadile

varasem töökogemus, k.a kogemus suuremõõtmelistest detailidest
oskus kasutada Siemens Sinumerik 840 D programm
erialane koolitus
soome keel suhtlustasandil

Ettevõte pakub

majutust
sõidukulde kompenseerimist

Lisainfo

töökoht Loviisa (~90km Helsingist)

vestlus ja lepingu sõlmimine Tartus
ühendust võetakse ainult sobivate kandidaatidega
palume esitatud nõuded ja kogemused CV-sse lahti kirjutada

Tööpakkumise number
#309502

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
29. mai 2013

CVKeskus.ee klient

Ettevõte tegeleb tööjõurendiga alates 2005. aastast.

Vaata rohkem