Värsked tööpakkumised

CNC-pingi operaator VIP3

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 587685

Tööpakkumise number

587685

Töö kirjeldus

Pakume tööd kogenud CNC-pingi operaatoritele.

Tööd saavad laserlõikepinkide operaatorid (TRUMPH) ja CNC pingi operaator (MAZAK)

Töö ülesanded: Detailide valmistamine, lõikamine, töötlemine vastavalt joonistele CNC pingi peal. Detailide kontrollimine mõõtevahenditega ja pakkimine.
Vajadusel pingi seadistamine.

Lisaväljaõpe kohapeal.

Tööd pikemaks ajaks.

Nõudmised kandidaadile

- Töökogemus antud erialal
- Roheline kaart
- Soome keele oskus tuleb kasuks
- Eesti või inglise keele oskus on vajalik
- Eesti kodakondsus või EU pass
- Auto kasutamise võimalus
- Kohusetundlikkus, täpsus, korrektsus, kiirus
- Jooniste lugemisoskus
- Vastupidavus

Ettevõte pakub

- Stabiilset tööd
- Vahetustega tööd
- Palka kaks korda kuus
- Majutus ettevõtte poolt (Kahetoalised korterid, max kaks inimest)
- Kulude kompensatsiooni (Laevapiletid, kütus)
- Kindlustus tööandja poolt
- Ettevõtte poolne tugi Soomes töötamiseks vajavate dokumentide kordaajamisel
- Personaalne kontaktisik, kellega võimalus suhelda eesti inglise vene või soome keeles
- Igakülgne nõustamine ja abistamine

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
25. aprill 2019
Kuulutus sisestati:
27. märts 2019

EstEmploy on tööjõuvahendusega tegelev ettevõte, kes varustab nii oskus- kui ka lihttöölisi Eesti- ja Skandinaaviamaadesse. Meie peamised tegevusvaldkonnad on ehitus, tööstus, logistika.

EstEmploy väärtusteks on meie töötajad, läbi mille pakume kvaliteetseid teenuseid oma partneritele.